همه محصولات
-
دستگاه سر میگو
-
دستگاه پوست کن میگو
-
دستگاه درجه بندی میگو
-
دستگاه طبقه بندی ماهی
-
دستگاه پخت میگو
-
دستگاه برش ميگو
-
دستگاه تمیز کردن میگو
-
دستگاه پوست ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
دستگاه گوارش ماهی
-
ماشین لباسشویی ماهی
-
دستگاه جرم گیری ماهی
-
ماشین لباسشویی سبد
-
دستگاه خیس کردن
-
دستگاه فرآوری میگو
-
ماشین فرآوری ماهی
کلید واژه ها [ stainless steel 304 fish processing line ] همخوانی داشتن 69 محصولات.
فولاد ضد زنگ 304 خط پردازش ماهی خط مونتاژ پلتفرم خط تولید فصل ماهی
| کلمه کلیدی:: | جدول خط تولید تولید ماهی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1552mm |
خط تولید خط پردازش ماهی تجهیزات برش پوست ماهی دستگاه لایه بردار فولاد ضد زنگ خط پردازش ماهی
| کلمه کلیدی: | خط تولید خط پردازش ماهی تجهیزات برش پوست ماهی دستگاه لایه بردار فولاد ضد زنگ خط پردازش ماهی |
|---|---|
| عمق تیغه: | می تواند قابل تنظیم باشد |
| ابعاد ((L*W*H): | L1200xW600xH934mm |
3.10KW خط انتقال ماهی پردازش ماهی خط تولید ماهی پاکسازی ماهی ماهی پوست
| کلمه کلیدی:: | خط تولید کارخانه پردازش ماهی خط تولید تخلیه پوست ماهی پوست ماهی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1560mm |
ماشین پردازش ماهی فولاد ضد خوردگی 380V 50Hz
| کلمه کلیدی:: | خط تولید رسوب زدایی ماهی نوار نقاله پردازش میگو تسمه نقاله برای مونتاژ خط تولید |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1550mm |
3.03KW خط تولید پردازش ماهی پلت فرم مونتاژ خط تولید فصل ماهی جدول
| کلمه کلیدی:: | جدول خط تولید تولید ماهی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1553mm |
خط تولید پردازش ماهی خط تولید ماهی پاکسازی ماهی ماهی ماهی پوست
| کلمه کلیدی:: | خط تولید کارخانه پردازش ماهی خط تولید تخلیه پوست ماهی پوست ماهی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1555mm |
تخصیص قاب فولاد ضد زنگ تولید مواد غذایی خط مونتاژ کمربند حمل کننده حمل کننده پردازش ماهی
| کلمه کلیدی:: | تخصیص قاب فولاد ضد زنگ تولید مواد غذایی خط مونتاژ کمربند حمل کننده حمل کننده پردازش ماهی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1559mm |
دستگاه پردازش کباب و ماهی پلت فرم جریان پردازش چند نفره
| کلمه کلیدی:: | پلتفرم پردازش ماهی و میگو پلتفرم جریان پردازش چند نفره |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1551mm |
1000 کیلوگرم ظرفیت خط پردازش میگو خط تولید میگو
| کلمه کلیدی:: | خط تولید کباب ها خط تولید کباب ها خط تولید کباب ها خط تولید کباب ها |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1554mm |
دستگاه پوست کشیدن ساردین ها، تیلاپیا، آبنبات ها، ماهی ها، دستگاه پوست کشیدن پوست ماهی به فروش داغ خط پردازش ماهی
| کلمه کلیدی:: | دستگاه پوست کشیدن ساردین ها، تیلاپیا، آبنبات ها، ماهی ها، دستگاه پوست کشیدن پوست ماهی به فروش داغ خط |
|---|---|
| ماده:: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L700xW600xH935mm |

