همه محصولات
-
دستگاه سر میگو
-
دستگاه پوست کن میگو
-
دستگاه درجه بندی میگو
-
دستگاه طبقه بندی ماهی
-
دستگاه پخت میگو
-
دستگاه برش ميگو
-
دستگاه تمیز کردن میگو
-
دستگاه پوست ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
دستگاه گوارش ماهی
-
ماشین لباسشویی ماهی
-
دستگاه جرم گیری ماهی
-
ماشین لباسشویی سبد
-
دستگاه خیس کردن
-
دستگاه فرآوری میگو
-
ماشین فرآوری ماهی
کلید واژه ها [ stainless steel 304 fish processing line ] همخوانی داشتن 69 محصولات.
گریدر غلتکی ماهی زنده با سرعت بالا با 12 عدد خط مرتب سازی غلتکی ماهی زنده
| کلمه کلیدی:: | گریدر غلتکی ماهی زنده با سرعت بالا با 12 عدد خط مرتب سازی غلتکی ماهی زنده |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| مواد جعبه برق: | فولاد ضد زنگ 304 |
ماشین شستشوی ماهی اتوماتیک مقاوم به پوشیدن چند عملکرد
| کلمه کلیدی:: | خط تمیز کننده میگو ماشین لباسشویی حباب پرفشار ماهی اتوماتیک |
|---|---|
| سرعت: | فرکانس |
| ابعاد (L*W*H):: | L4200xW1600xH1200mm |
ماشین دسته بندی ماهی رولر عملی، دستگاه دسته بندی خرچنگ چند کارکردی
| کلمه کلیدی: | رولر اسمارت وانامی گریدر وانامی سایزر واننامی سورتر واننامی خط سایزبندی |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H): | L6000xW5200xH2200mm |
| قدرت: | 4.9 کیلو وات |
ضد خوردگی ماشین تراش ماهی ضد آب دوام اتوماتیک
| کلمات کلیدی: | درام چرخشی دستگاه رسوب زدایی فلس ماهی از جنس استنلس استیل |
|---|---|
| سرعت: | می تواند قابل تنظیم باشد |
| ابعاد (L*W*H): | L2200xW1150xH1600mm |
ماشین آلات و تجهیزات کارخانه پردازش غذاهای دریایی به طور موثر از پوسته های ماهی خارج می شود تیلاپیا
| کلمات کلیدی: | ماشین آلات و تجهیزات کارخانه پردازش غذاهای دریایی به طور موثر از پوسته های ماهی خارج می شود تیلاپیا |
|---|---|
| سرعت: | می تواند قابل تنظیم باشد |
| ابعاد ((L*W*H): | L2200xW1150xH1606mm |
دستگاه پاکسازی پوست ماهی، لابروتومی، پاکسازی روده
| کلمات کلیدی: | دستگاه پاکسازی پوست ماهی، لابروتومی، پاکسازی روده |
|---|---|
| سرعت: | می تواند قابل تنظیم باشد |
| ابعاد ((L*W*H): | L2200xW1150xH1610mm |
1500W ماشین استخراج ماهی کاربردی چند منظوره مقاوم به پوشیدن
| کلمه کلیدی: | ماشین تمیز کردن اتوماتیک ماهی نوع جدید ماشین فیله شکن و برش ماهی |
|---|---|
| رنگ: | فولاد ضد زنگ 304 |
| تحویل: | 20-30 روز |
ماشین پاک کننده تراش ماهی تیلاپیا ماشین پاک کننده تراش ماهی چرخ دار
| کلمات کلیدی: | ماشین پاک کننده تراش ماهی تیلاپیا ماشین پاک کننده تراش ماهی چرخ دار |
|---|---|
| سرعت: | می تواند قابل تنظیم باشد |
| ابعاد ((L*W*H): | L2200xW1150xH1604mm |
دستگاه تصفیه ماهی کامل با 18 رولر ماشین تصفیه ماهی کامل و اندازه گیری ماهی
| کلمه کلیدی:: | دستگاه تصفیه ماهی کامل با 18 رولر ماشین تصفیه ماهی کامل و اندازه گیری ماهی |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| ماده:: | فولاد ضد زنگ 304 |
دستگاه تصفیه و اندازه گیری ماهی
| کلمه کلیدی:: | دستگاه تصفیه و اندازه گیری ماهی |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| ماده:: | فولاد ضد زنگ 304 |

