همه محصولات
-
دستگاه سر میگو
-
دستگاه پوست کن میگو
-
دستگاه درجه بندی میگو
-
دستگاه طبقه بندی ماهی
-
دستگاه پخت میگو
-
دستگاه برش ميگو
-
دستگاه تمیز کردن میگو
-
دستگاه پوست ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
دستگاه گوارش ماهی
-
ماشین لباسشویی ماهی
-
دستگاه جرم گیری ماهی
-
ماشین لباسشویی سبد
-
دستگاه خیس کردن
-
دستگاه فرآوری میگو
-
ماشین فرآوری ماهی
کلید واژه ها [ stainless steel 304 fish processing line ] همخوانی داشتن 69 محصولات.
1506kg خط تولید غذاهای دریایی فولاد ضد زنگ کارگاه سفارشی خط پردازش ماهی و خرچنگ کمربند حمل کننده
| کلمه کلیدی:: | خط تولید غذاهای دریایی صندلی کار سفارشی از فولاد ضد زنگ خط تولید ماهی و میگو نوار حمل کننده |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1556mm |
ماشین پردازش ماهی و میگو کمربند حمل کننده کارخانه غذاهای دریایی کارفرما خط پردازش میگو
| کلمه کلیدی:: | نوار ناقل پردازش ماهی و میگو کارگاه پردازش غذاهای دریایی کارفرمای کارخانه پردازش میگو خط تولید |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1558mm |
18pcs رولر SS304 ماشین دسته بندی ماهی کوچک خط دسته بندی ماهی کوچک
| کلمه کلیدی:: | چین ماشین مرتب سازی ماهی کوچک ماشین اندازه گیری ماهی کوچک خط درجه بندی ماهی کوچک |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| مواد جعبه برق: | فولاد ضد زنگ 304 |
فروش مستقیم فابریک از فولاد ضد زنگ تجهیزات پردازش ماهی ماشین تراشیدن مقیاس ماهی تجهیزات برش مقیاس ماهی
| کلمات کلیدی: | فروش مستقیم فابریک از فولاد ضد زنگ تجهیزات پردازش ماهی ماشین تراشیدن مقیاس ماهی تجهیزات برش مقیاس ما |
|---|---|
| سرعت: | می تواند قابل تنظیم باشد |
| ابعاد ((L*W*H): | L2200xW1150xH1602mm |
تجهیزات پردازش ماهی از فولاد ضد زنگ ماشین پاک کردن مقیاس ماهی تجهیزات برش مقیاس ماهی
| کلمات کلیدی: | تجهیزات پردازش ماهی از فولاد ضد زنگ ماشین پاک کننده مقیاس ماهی دستگاه برش مقیاس ماهی ماشین پاک کننده |
|---|---|
| سرعت: | می تواند قابل تنظیم باشد |
| ابعاد ((L*W*H): | L2200xW1150xH1603mm |
ماشین پاک کننده ماهی اتوماتیک الکتریکی از نوع طبل تجهیزات پردازش غذاهای دریایی فولاد ضد زنگ
| کلمات کلیدی: | دستگاه پاکسازی فلس ماهی برقی از نوع درام دستگاه تمیز کردن ماهی تجهیزات پردازش غذاهای دریایی از جنس ا |
|---|---|
| سرعت: | می تواند قابل تنظیم باشد |
| ابعاد ((L*W*H): | L2200xW1150xH1607mm |
خط تولید دستگاه برش ماهی پلت فرم پردازش ماهی را می توان اندازه سفارشی کرد
| کلمه کلیدی:: | خط تولید دستگاه برش ماهی پلت فرم پردازش ماهی را می توان اندازه سفارشی کرد |
|---|---|
| ماده:: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L1550xW800xH1457mm |
ماشین پردازش میگو مقاوم به لباس ضد فرسایش عملی
| کلمه کلیدی: | سیستم گردش آب خنک کننده برای خط تولید دستگاه جوش سوشی |
|---|---|
| ماده:: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H): | L4200xW1600xH1206mm |
ماشین آلات پردازش ماهی و محصولات دریایی
| کلمه کلیدی: | کارخانه فرآوری غذاهای دریایی ماشین شکار ماهی و خرچنگ دسته بزرگ ماشین تولید شوروی خرچنگ ماشین اجاق بخ |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H):: | L5930xW1200xH2003mm |
| ظرفیت تولید:: | 500-603 کیلوگرم در ساعت |
3.07KW خط توليد تخليه ماهي ها
| کلمه کلیدی:: | خط تولید رسوب زدایی ماهی نوار نقاله پردازش میگو تسمه نقاله برای مونتاژ خط تولید |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1557mm |

