همه محصولات
-
دستگاه سر میگو
-
دستگاه پوست کن میگو
-
دستگاه درجه بندی میگو
-
دستگاه طبقه بندی ماهی
-
دستگاه پخت میگو
-
دستگاه برش ميگو
-
دستگاه تمیز کردن میگو
-
دستگاه پوست ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
دستگاه گوارش ماهی
-
ماشین لباسشویی ماهی
-
دستگاه جرم گیری ماهی
-
ماشین لباسشویی سبد
-
دستگاه خیس کردن
-
دستگاه فرآوری میگو
-
ماشین فرآوری ماهی
کلید واژه ها [ stainless steel 304 fish processing line ] همخوانی داشتن 69 محصولات.
خط تولید کارخانه فرآوری ماهی و میگو سینی ذوب فولاد ضد زنگ جداکننده سینی انجماد میگو
| کلمه کلیدی: | خط تولید کارخانه فرآوری ماهی و میگو سینی ذوب فولاد ضد زنگ جداکننده سینی انجماد میگو |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H):: | L3500xW800xH1102mm |
| اجزای اصلی: | موتور، دنده، نوار نقاله، اسپری |
خط تولیدی کاملا اتوماتیک پردازش ماهی تمیز کردن روده ماهی ها از علف ها، کباب ها، ماهی های ماندارین، کباب و سایر ماهی ها
| کلمه کلیدی: | خط تولید پردازش ماهی کاملا اتوماتیک ماشین تمیز کردن روده ماهی |
|---|---|
| ولتاژ:: | 380V/3P/50Hz |
| ابعاد (L*W*H):: | L2100xW650xH1305mm |
ماشین برش ماهی خال مخالی ماشین برش ماهی خال مخالی خط تولید حرفه ای پردازش ماهی از فولاد ضد زنگ
| کلمه کلیدی:: | ماشین برش ماهی خال مخالی ماشین برش ماهی خال مخالی خط تولید حرفه ای پردازش ماهی از فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ماده:: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L1550xW800xH1452mm |
دستگاه رسوب زدایی و تمیز کردن ماهی برای خط تولید فرآوری ماهی
| کلمات کلیدی: | دستگاه رسوب زدایی و تمیز کردن ماهی برای خط تولید فرآوری ماهی |
|---|---|
| سرعت: | می تواند قابل تنظیم باشد |
| ابعاد ((L*W*H): | L2200xW1150xH1608mm |
کارخانه فرامويسنگ ميگو، تجهیزات عملي تجاري پردازش ماهي
| کلمه کلیدی: | جداکننده سینی انجماد خط تولید کارخانه فرآوری میگو ماهی اسپری آب |
|---|---|
| روش جدا: | اسپری آب |
| ظرفیت تولید:: | 500-600 کیلوگرم در ساعت |
40-50pcs/Min ماشین فیله تیلیپیا فولاد ضد زنگ 304
| کلمه کلیدی: | تجهیزات برش و تمیز کردن تمام اتوماتیک ماهی ماو ماشین کشتن ماهی |
|---|---|
| ولتاژ:: | 380V/3P/50Hz |
| ابعاد (L*W*H): | L2100xW650xH1300mm |
ماشین دسته بندی اندازه میگو پاکسازی و پردازش مقیاس ماهی خط تولید ماشین دسته بندی
| کلمه کلیدی: | ماشین دسته بندی اندازه میگو پاکسازی و پردازش مقیاس ماهی خط تولید ماشین دسته بندی |
|---|---|
| ابعاد ((L*W*H): | L6000xW5200xH2210mm |
| ظرفیت تولید: | 1500kg-1810kg |
دستگاه نیمه اتوماتیک پوست کن ماهی دستگاه لایه بردار برقی پردازش و لایه برداری ماهی خط تولید
| کلمه کلیدی:: | دستگاه نیمه اتوماتیک پوست کن ماهی دستگاه لایه بردار برقی پردازش و لایه برداری ماهی خط تولید |
|---|---|
| رنگ:: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد ((L*W*H): | L1200xW600xH937mm |
دستگاه جدا کردن و مرتب کردن مغز و بدن میگو از فولاد ضد زنگ
| کلمه کلیدی: | دستگاه جدا کردن و مرتب کردن مغز و بدن میگو از فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد ((L*W*H): | L19500xW2500xH1706mm |
دستگاه از بین بردن سر کباب خط پردازش کباب از بین بردن سر
| کلمه کلیدی: | کارخانه فرآوری غذاهای دریایی سیستم سرکشی میگوی خط میگو |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد ((L*W*H): | L19500xW2500xH1704mm |

