همه محصولات
-
دستگاه سر میگو
-
دستگاه پوست کن میگو
-
دستگاه درجه بندی میگو
-
دستگاه طبقه بندی ماهی
-
دستگاه پخت میگو
-
دستگاه برش ميگو
-
دستگاه تمیز کردن میگو
-
دستگاه پوست ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
دستگاه گوارش ماهی
-
ماشین لباسشویی ماهی
-
دستگاه جرم گیری ماهی
-
ماشین لباسشویی سبد
-
دستگاه خیس کردن
-
دستگاه فرآوری میگو
-
ماشین فرآوری ماهی
کلید واژه ها [ conveyor fish processing line ] همخوانی داشتن 20 محصولات.
3.10KW خط انتقال ماهی پردازش ماهی خط تولید ماهی پاکسازی ماهی ماهی پوست
| کلمه کلیدی:: | خط تولید کارخانه پردازش ماهی خط تولید تخلیه پوست ماهی پوست ماهی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1560mm |
خط تولید پردازش ماهی خط تولید ماهی پاکسازی ماهی ماهی ماهی پوست
| کلمه کلیدی:: | خط تولید کارخانه پردازش ماهی خط تولید تخلیه پوست ماهی پوست ماهی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1555mm |
خط تولید خط پردازش ماهی تجهیزات برش پوست ماهی دستگاه لایه بردار فولاد ضد زنگ خط پردازش ماهی
| کلمه کلیدی: | خط تولید خط پردازش ماهی تجهیزات برش پوست ماهی دستگاه لایه بردار فولاد ضد زنگ خط پردازش ماهی |
|---|---|
| عمق تیغه: | می تواند قابل تنظیم باشد |
| ابعاد ((L*W*H): | L1200xW600xH934mm |
تخصیص قاب فولاد ضد زنگ تولید مواد غذایی خط مونتاژ کمربند حمل کننده حمل کننده پردازش ماهی
| کلمه کلیدی:: | تخصیص قاب فولاد ضد زنگ تولید مواد غذایی خط مونتاژ کمربند حمل کننده حمل کننده پردازش ماهی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1559mm |
ماشین برش ماهی خال مخالی ماشین برش ماهی خال مخالی خط تولید حرفه ای پردازش ماهی از فولاد ضد زنگ
| کلمه کلیدی:: | ماشین برش ماهی خال مخالی ماشین برش ماهی خال مخالی خط تولید حرفه ای پردازش ماهی از فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ماده:: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L1550xW800xH1452mm |
ماشین پردازش ماهی فولاد ضد خوردگی 380V 50Hz
| کلمه کلیدی:: | خط تولید رسوب زدایی ماهی نوار نقاله پردازش میگو تسمه نقاله برای مونتاژ خط تولید |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1550mm |
کارخانه فرامويسنگ ميگو، تجهیزات عملي تجاري پردازش ماهي
| کلمه کلیدی: | جداکننده سینی انجماد خط تولید کارخانه فرآوری میگو ماهی اسپری آب |
|---|---|
| روش جدا: | اسپری آب |
| ظرفیت تولید:: | 500-600 کیلوگرم در ساعت |
ماشین پردازش ماهی و میگو کمربند حمل کننده کارخانه غذاهای دریایی کارفرما خط پردازش میگو
| کلمه کلیدی:: | نوار ناقل پردازش ماهی و میگو کارگاه پردازش غذاهای دریایی کارفرمای کارخانه پردازش میگو خط تولید |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1558mm |
خط تولید دستگاه برش ماهی پلت فرم پردازش ماهی را می توان اندازه سفارشی کرد
| کلمه کلیدی:: | خط تولید دستگاه برش ماهی پلت فرم پردازش ماهی را می توان اندازه سفارشی کرد |
|---|---|
| ماده:: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L1550xW800xH1457mm |
1506kg خط تولید غذاهای دریایی فولاد ضد زنگ کارگاه سفارشی خط پردازش ماهی و خرچنگ کمربند حمل کننده
| کلمه کلیدی:: | خط تولید غذاهای دریایی صندلی کار سفارشی از فولاد ضد زنگ خط تولید ماهی و میگو نوار حمل کننده |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1556mm |

