همه محصولات
-
دستگاه سر میگو
-
دستگاه پوست کن میگو
-
دستگاه درجه بندی میگو
-
دستگاه طبقه بندی ماهی
-
دستگاه پخت میگو
-
دستگاه برش ميگو
-
دستگاه تمیز کردن میگو
-
دستگاه پوست ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
دستگاه گوارش ماهی
-
ماشین لباسشویی ماهی
-
دستگاه جرم گیری ماهی
-
ماشین لباسشویی سبد
-
دستگاه خیس کردن
-
دستگاه فرآوری میگو
-
ماشین فرآوری ماهی
کلید واژه ها [ conveyor fish processing line ] همخوانی داشتن 20 محصولات.
18pcs رولر SS304 ماشین دسته بندی ماهی کوچک خط دسته بندی ماهی کوچک
| کلمه کلیدی:: | چین ماشین مرتب سازی ماهی کوچک ماشین اندازه گیری ماهی کوچک خط درجه بندی ماهی کوچک |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| مواد جعبه برق: | فولاد ضد زنگ 304 |
4 سبک ماشین دسته بندی ماهی خودکار و دسته بندی ماهی کوچک با 5 تا 10 تن در ساعت
| کلمه کلیدی:: | 4 سبک ماشین طبقه بندی خودکار ماهی و مرتب سازی خط ماهی کوچک با 5-10T/H |
|---|---|
| عمل کند: | آروم |
| ولتاژ: | 380 ولت یا سفارشی |
3.07KW خط توليد تخليه ماهي ها
| کلمه کلیدی:: | خط تولید رسوب زدایی ماهی نوار نقاله پردازش میگو تسمه نقاله برای مونتاژ خط تولید |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1557mm |
خط تولید کارخانه فرآوری ماهی و میگو سینی ذوب فولاد ضد زنگ جداکننده سینی انجماد میگو
| کلمه کلیدی: | خط تولید کارخانه فرآوری ماهی و میگو سینی ذوب فولاد ضد زنگ جداکننده سینی انجماد میگو |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H):: | L3500xW800xH1102mm |
| اجزای اصلی: | موتور، دنده، نوار نقاله، اسپری |
گریدر غلتکی ماهی زنده با سرعت بالا با 12 عدد خط مرتب سازی غلتکی ماهی زنده
| کلمه کلیدی:: | گریدر غلتکی ماهی زنده با سرعت بالا با 12 عدد خط مرتب سازی غلتکی ماهی زنده |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| مواد جعبه برق: | فولاد ضد زنگ 304 |
1500W ماشین استخراج ماهی کاربردی چند منظوره مقاوم به پوشیدن
| کلمه کلیدی: | ماشین تمیز کردن اتوماتیک ماهی نوع جدید ماشین فیله شکن و برش ماهی |
|---|---|
| رنگ: | فولاد ضد زنگ 304 |
| تحویل: | 20-30 روز |
دستگاه تصفیه ماهی کامل با 18 رولر ماشین تصفیه ماهی کامل و اندازه گیری ماهی
| کلمه کلیدی:: | دستگاه تصفیه ماهی کامل با 18 رولر ماشین تصفیه ماهی کامل و اندازه گیری ماهی |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| ماده:: | فولاد ضد زنگ 304 |
دستگاه تصفیه و اندازه گیری ماهی
| کلمه کلیدی:: | دستگاه تصفیه و اندازه گیری ماهی |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| ماده:: | فولاد ضد زنگ 304 |
دسته بندی ماهی های تجاری برای ماهی های پلاژیک ماشین دسته بندی و اندازه گیری ماهی های تجاری
| کلمه کلیدی:: | دسته بندی ماهی های تجاری برای ماهی های پلاژیک ماشین دسته بندی و اندازه گیری ماهی های تجاری |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| ماده:: | فولاد ضد زنگ 304 |
دستگاه اندازه گیری ساردین با عملکرد بزرگ با خط درجه بندی خودکار ساردین 12 غلتکی
| کلمه کلیدی:: | دستگاه اندازه گیری ساردین با عملکرد بزرگ با خط درجه بندی خودکار ساردین 12 غلتکی |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| مواد جعبه برق: | فولاد ضد زنگ 304 |

