همه محصولات
-
دستگاه سر میگو
-
دستگاه پوست کن میگو
-
دستگاه درجه بندی میگو
-
دستگاه طبقه بندی ماهی
-
دستگاه پخت میگو
-
دستگاه برش ميگو
-
دستگاه تمیز کردن میگو
-
دستگاه پوست ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
دستگاه گوارش ماهی
-
ماشین لباسشویی ماهی
-
دستگاه جرم گیری ماهی
-
ماشین لباسشویی سبد
-
دستگاه خیس کردن
-
دستگاه فرآوری میگو
-
ماشین فرآوری ماهی
کلید واژه ها [ 1500kg seafood sorting machine ] همخوانی داشتن 19 محصولات.
دستگاه دسته بندی غذاهای دریایی ایزو 1500 کیلوگرم، دسته بندی کننده اندازه ماهی چند منظوره
| کلمه کلیدی: | دستگاه مرتب سازی اندازه ماهی با دقت بالا دستگاه مرتب سازی اندازه میگو دستگاه مرتب سازی غذاهای دریایی |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H): | L6000xW5200xH2200mm |
| گارانتی هسته: | 1 سال |
دستگاه فرآوری و مرتب سازی خرچنگ از فولاد ضد زنگ ماشین مرتب سازی غذاهای دریایی
| کلمه کلیدی: | دستگاه فرآوری و مرتب سازی خرچنگ از فولاد ضد زنگ ماشین مرتب سازی غذاهای دریایی |
|---|---|
| ابعاد ((L*W*H): | L6000xW5200xH2204mm |
| ظرفیت تولید: | 1500-1804 کیلوگرم |
دستگاه دسته بندی غذاهای دریایی 380 ولت 50 هرتز
| کلمه کلیدی: | دستگاه مرتب سازی خودکار دستگاه اندازه گیری خودکار دستگاه گریدر خودکار برای وانامی |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H): | L6000xW5200xH2200mm |
| L6000xW5204xH2200mm: | 1500-1800 کیلوگرم |
ماشین دسته بندی اتوماتیک برای پوست قوارچ ها، شستشوی قوارچ های تازه، ماشین دسته بندی رولینگ، ماشین دسته بندی قوارچ ها
| کلمه کلیدی: | ماشین دسته بندی اتوماتیک برای پوست قوارچ ها، شستشوی قوارچ های تازه، ماشین دسته بندی رولینگ، ماشین دس |
|---|---|
| ابعاد ((L*W*H): | L6000xW5200xH2201mm |
| ظرفیت تولید: | 1500-1801 کیلوگرم |
ماشین دسته بندی اتوماتیک برای پوست قوارچ ها، شستشوی قوارچ های تازه، ماشین دسته بندی رولینگ، ماشین دسته بندی قوارچ ها
| کلمه کلیدی: | ماشین دسته بندی اتوماتیک برای پوست قوارچ ها، شستشوی قوارچ های تازه، ماشین دسته بندی رولینگ، ماشین دس |
|---|---|
| ابعاد ((L*W*H): | L6000xW5200xH2202mm |
| ظرفیت تولید: | 1500-1802 کیلوگرم |
ماشین دسته بندی ماهی ماشین تمیز کردن و دسته بندی میگو
| کلمه کلیدی: | ماشین دسته بندی ماهی ماشین تمیز کردن و دسته بندی میگو |
|---|---|
| ابعاد ((L*W*H): | L6000xW5200xH2209mm |
| ظرفیت تولید: | 1500-1809 کیلوگرم |
ماشین دسته بندی اندازه میگو پاکسازی و پردازش مقیاس ماهی خط تولید ماشین دسته بندی
| کلمه کلیدی: | ماشین دسته بندی اندازه میگو پاکسازی و پردازش مقیاس ماهی خط تولید ماشین دسته بندی |
|---|---|
| ابعاد ((L*W*H): | L6000xW5200xH2210mm |
| ظرفیت تولید: | 1500kg-1810kg |
ماشین دسته بندی ماهی از فولاد ضد زنگ 304
| کلمه کلیدی: | ماشین دسته بندی ماهی از فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| ابعاد ((L*W*H): | L6000xW5200xH2208mm |
| ظرفیت تولید: | 1500-1808 کیلوگرم |
ماشین دسته بندی ماهی اتوماتیک ماشین دسته بندی اندازه ماهی ماشین دسته بندی
| کلمه کلیدی: | ماشین دسته بندی ماهی اتوماتیک ماشین دسته بندی اندازه ماهی ماشین دسته بندی |
|---|---|
| ابعاد ((L*W*H): | L6000xW5200xH2211mm |
| ظرفیت تولید: | 1500-1811 کیلوگرم |
ماشین دسته بندی میگو، ماشین تمیز کردن و دسته بندی میگو، ماشین غربالگری میگو بعد از پاکسازی
| کلمه کلیدی: | ماشین دسته بندی میگو، ماشین تمیز کردن و دسته بندی میگو، ماشین غربالگری میگو بعد از پاکسازی |
|---|---|
| ابعاد ((L*W*H): | L6000xW5200xH2207mm |
| ظرفیت تولید: | 1500-1807 کیلوگرم |

