همه محصولات
-
دستگاه سر میگو
-
دستگاه پوست کن میگو
-
دستگاه درجه بندی میگو
-
دستگاه طبقه بندی ماهی
-
دستگاه پخت میگو
-
دستگاه برش ميگو
-
دستگاه تمیز کردن میگو
-
دستگاه پوست ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
دستگاه گوارش ماهی
-
ماشین لباسشویی ماهی
-
دستگاه جرم گیری ماهی
-
ماشین لباسشویی سبد
-
دستگاه خیس کردن
-
دستگاه فرآوری میگو
-
ماشین فرآوری ماهی
کلید واژه ها [ 1500kg seafood sorting machine ] همخوانی داشتن 19 محصولات.
دستگاه درجه بندي ماهي هاي دوامدار 380 ولت
| کلمه کلیدی:: | دستگاه اندازه گیری ماهی با راندمان بالا دستگاه اندازه گیری خودکار ماهی فرآیند فرآیند غذاهای دریایی |
|---|---|
| تعداد غلتک: | 18 عدد |
| تعداد اپراتورها: | 2-4 نفر |
ماشین پردازش درجه بندی محصولات دریایی و میگو، ماشین طبقه بندی میگو و ماهی، ماشین درجه بندی خرچنگ و میگو
| کلمه کلیدی: | ماشین پردازش درجه بندی محصولات دریایی و میگو، ماشین طبقه بندی میگو و ماهی، ماشین درجه بندی خرچنگ و م |
|---|---|
| ابعاد ((L*W*H): | L6000xW5200xH2206mm |
| ظرفیت تولید: | 1500-1806 کیلوگرم |
دستگاه درجه بندي ميگو هاي ماهي 1500 کيلوگرم
| کلمه کلیدی: | صرفه جویی در هزینه تجهیزات فرآیند غذای دریایی دستگاه درجه بندی میگو دستگاه مرتب سازی ماهی |
|---|---|
| اجزای اصلی:: | بلبرینگ، گیربکس، موتور، مخزن تحت فشار، دنده، پمپ |
| ابعاد (L*W*H): | L6000xW5200xH2200mm |
طبقه بندی کننده پروسس کباب ماهی ماهی سریع خودکار طبقه بندی کننده اندازه کباب ماشین غربالگری خط تولید کباب
| کلمه کلیدی: | طبقه بندی کننده پروسس کباب ماهی ماهی سریع خودکار طبقه بندی کننده اندازه کباب ماشین غربالگری خط تولید |
|---|---|
| ابعاد ((L*W*H): | L6000xW5200xH2203mm |
| ظرفیت تولید: | 1500-1803 کیلوگرم |
ماشین دسته بندی میگو چند منظوره فولاد ضد زنگ با دوام
| کلمه کلیدی: | 20 سال تجربه Fish Grader Fish Sorter Fish Sizer Fish Classifier |
|---|---|
| اجزای اصلی:: | بلبرینگ، گیربکس، موتور، |
| ابعاد (L*W*H): | L6000xW5200xH2200mm |
دستگاه درجه بندی خرچنگ 380 ولت 50 هرتز چند منظوره برای اندازه گیری خرچنگ
| کلمه کلیدی: | 20 سال تجربه مرتب سازی میگو طبقه بندی میگو اندازه گیری میگو گلادینگ میگو |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H): | L6000xW5200xH2200mm |
| ظرفیت تولید: | 1500-1800 کیلوگرم |
خط تولید ماشین تمیز کردن کباب و ماهی یکپارچه
| کلمه کلیدی: | خط تولید ماشین تمیز کردن کباب و ماهی یکپارچه |
|---|---|
| ابعاد ((L*W*H): | L6000xW5200xH2205mm |
| ظرفیت تولید: | 1500-1805 کیلوگرم |
ماشین شوینده سیب زمینی هویج صنعتی ضد خوردگی چند منظره ای
| کلمه کلیدی:: | دستگاه حباب شویی میوه ای آناناس خط تمیز کردن سبزیجات هویج سیب زمینی صنعتی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L4200xW1600xH1209mm |
کاملا اتوماتیک استایل فولاد ضد زنگ درجه غذایی صدف 18 رولر درام گریدر
| کلمه کلیدی: | کاملا اتوماتیک استایل فولاد ضد زنگ درجه غذایی صدف 18 رولر درام گریدر |
|---|---|
| ابعاد ((L*W*H): | L6000xW5200xH2207mm |
| ظرفیت تولید: | 1500-1807 کیلوگرم |

