همه محصولات
-
دستگاه سر میگو
-
دستگاه پوست کن میگو
-
دستگاه درجه بندی میگو
-
دستگاه طبقه بندی ماهی
-
دستگاه پخت میگو
-
دستگاه برش ميگو
-
دستگاه تمیز کردن میگو
-
دستگاه پوست ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
دستگاه گوارش ماهی
-
ماشین لباسشویی ماهی
-
دستگاه جرم گیری ماهی
-
ماشین لباسشویی سبد
-
دستگاه خیس کردن
-
دستگاه فرآوری میگو
-
ماشین فرآوری ماهی
کلید واژه ها [ platform fish processing line ] همخوانی داشتن 7 محصولات.
فولاد ضد زنگ 304 خط پردازش ماهی خط مونتاژ پلتفرم خط تولید فصل ماهی
| کلمه کلیدی:: | جدول خط تولید تولید ماهی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1552mm |
3.03KW خط تولید پردازش ماهی پلت فرم مونتاژ خط تولید فصل ماهی جدول
| کلمه کلیدی:: | جدول خط تولید تولید ماهی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1553mm |
دستگاه پردازش کباب و ماهی پلت فرم جریان پردازش چند نفره
| کلمه کلیدی:: | پلتفرم پردازش ماهی و میگو پلتفرم جریان پردازش چند نفره |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L10000xW1150xH1551mm |
خط تولید دستگاه برش ماهی پلت فرم پردازش ماهی را می توان اندازه سفارشی کرد
| کلمه کلیدی:: | خط تولید دستگاه برش ماهی پلت فرم پردازش ماهی را می توان اندازه سفارشی کرد |
|---|---|
| ماده:: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ابعاد (L*W*H):: | L1550xW800xH1457mm |
3P ضد فرسایش ماشین برش سر ماهی چند منظوره 200-400kg / H
| کلمه کلیدی:: | آخرین خط تولید ماشین برش ماهی پلت فرم پردازش ماهی برش سر ماهی |
|---|---|
| ارتفاع تیغه: | می تواند قابل تنظیم باشد |
| عملکرد: | ماهی، غذاهای دریایی، سبزیجات و غیره |
ماهی میگو کارخانه تولید خط تغذیه برق مواد اولیه پلی فرم ریختن فروش مستقیم کارخانه
| کلمه کلیدی: | ماهی میگو کارخانه تولید خط تغذیه برق مواد اولیه پلی فرم ریختن فروش مستقیم کارخانه |
|---|---|
| ابعاد ((L*W*H): | L2100xW1560xH1301mm |
| قدرت: | 2.21 کیلووات |
ماهی میگو کارخانه تولید خط تغذیه برق مواد اولیه پلی فرم ریختن فروش مستقیم کارخانه
| کلمه کلیدی: | ماهی میگو کارخانه تولید خط تغذیه برق مواد اولیه پلی فرم ریختن فروش مستقیم کارخانه |
|---|---|
| ابعاد ((L*W*H): | L2100xW1560xH1303mm |
| قدرت: | 2.23 کیلووات |
1

