همه محصولات
-
دستگاه سر میگو
-
دستگاه پوست کن میگو
-
دستگاه درجه بندی میگو
-
دستگاه طبقه بندی ماهی
-
دستگاه پخت میگو
-
دستگاه برش ميگو
-
دستگاه تمیز کردن میگو
-
دستگاه پوست ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
دستگاه گوارش ماهی
-
ماشین لباسشویی ماهی
-
دستگاه جرم گیری ماهی
-
ماشین لباسشویی سبد
-
دستگاه خیس کردن
-
دستگاه فرآوری میگو
-
ماشین فرآوری ماهی
کلید واژه ها [ multifunctional fish size sorter ] همخوانی داشتن 5 محصولات.
دستگاه دسته بندی غذاهای دریایی ایزو 1500 کیلوگرم، دسته بندی کننده اندازه ماهی چند منظوره
| کلمه کلیدی: | دستگاه مرتب سازی اندازه ماهی با دقت بالا دستگاه مرتب سازی اندازه میگو دستگاه مرتب سازی غذاهای دریایی |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H): | L6000xW5200xH2200mm |
| گارانتی هسته: | 1 سال |
دستگاه طبقه بندی خودکار ماهی با طبقه بندی خودکار ماهی 12 غلتکی برای 4 تا 5 سایز
| کلمه کلیدی:: | دستگاه طبقه بندی خودکار ماهی با طبقه بندی خودکار ماهی 12 غلتکی برای 4 تا 5 سایز |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| مواد جعبه برق: | فولاد ضد زنگ 304 |
ماشین طبقه بندی ماهی های کوچک پایدار چند وظیفه 6000x5200x2200mm
| کلمه کلیدی: | ماشین درجه بندی ماهی کوچک ماشین مرتب سازی اتوماتیک نورد ماهی |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H): | L6000xW5200xH2200mm |
| رنگ: | فولاد ضد زنگ |
ماشین دسته بندی میگو چند منظوره فولاد ضد زنگ با دوام
| کلمه کلیدی: | 20 سال تجربه Fish Grader Fish Sorter Fish Sizer Fish Classifier |
|---|---|
| اجزای اصلی:: | بلبرینگ، گیربکس، موتور، |
| ابعاد (L*W*H): | L6000xW5200xH2200mm |
دستگاه اندازه گیری ساردین با عملکرد بزرگ با خط درجه بندی خودکار ساردین 12 غلتکی
| کلمه کلیدی:: | دستگاه اندازه گیری ساردین با عملکرد بزرگ با خط درجه بندی خودکار ساردین 12 غلتکی |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| مواد جعبه برق: | فولاد ضد زنگ 304 |
1

