همه محصولات
-
دستگاه سر میگو
-
دستگاه پوست کن میگو
-
دستگاه درجه بندی میگو
-
دستگاه طبقه بندی ماهی
-
دستگاه پخت میگو
-
دستگاه برش ميگو
-
دستگاه تمیز کردن میگو
-
دستگاه پوست ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
دستگاه گوارش ماهی
-
ماشین لباسشویی ماهی
-
دستگاه جرم گیری ماهی
-
ماشین لباسشویی سبد
-
دستگاه خیس کردن
-
دستگاه فرآوری میگو
-
ماشین فرآوری ماهی
کلید واژه ها [ iso seafood sorting machine ] همخوانی داشتن 34 محصولات.
دستگاه دسته بندی غذاهای دریایی ایزو 1500 کیلوگرم، دسته بندی کننده اندازه ماهی چند منظوره
| کلمه کلیدی: | دستگاه مرتب سازی اندازه ماهی با دقت بالا دستگاه مرتب سازی اندازه میگو دستگاه مرتب سازی غذاهای دریایی |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H): | L6000xW5200xH2200mm |
| گارانتی هسته: | 1 سال |
دستگاه فرآوری و مرتب سازی خرچنگ از فولاد ضد زنگ ماشین مرتب سازی غذاهای دریایی
| کلمه کلیدی: | دستگاه فرآوری و مرتب سازی خرچنگ از فولاد ضد زنگ ماشین مرتب سازی غذاهای دریایی |
|---|---|
| ابعاد ((L*W*H): | L6000xW5200xH2204mm |
| ظرفیت تولید: | 1500-1804 کیلوگرم |
دستگاه دسته بندی غذاهای دریایی 380 ولت 50 هرتز
| کلمه کلیدی: | دستگاه مرتب سازی خودکار دستگاه اندازه گیری خودکار دستگاه گریدر خودکار برای وانامی |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H): | L6000xW5200xH2200mm |
| L6000xW5204xH2200mm: | 1500-1800 کیلوگرم |
ماشین دسته بندی ماهی صنعتی SUS304، ماشین دسته بندی غذاهای دریایی چند منظره ای
| کلمه کلیدی:: | کارآمد ماشین مرتب سازی ماهی ماشین غربالگری مشخصات ماهی |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H):: | L6000xW4001xH2200mm |
| وزن:: | 1200 کیلوگرم |
دستگاه مرتب سازی اندازه ماهی و محصولات دریایی
| نام: | دستگاه مرتب سازی اندازه ماهی و محصولات دریایی |
|---|---|
| اجزای اصلی: | بلبرینگ، گیربکس، موتور، مخزن تحت فشار، دنده، پمپ |
| نوع بازاریابی: | محصول جدید 2023 |
دستگاه تصفیه میگو هوشمند 304 فولاد ضد زنگ قابل اعتماد مناسب برای صنعت غذاهای دریایی دستگاه تصفیه میگو
| نام: | دستگاه تصفیه میگو هوشمند 304 فولاد ضد زنگ قابل اعتماد مناسب برای صنعت غذاهای دریایی دستگاه تصفیه میگ |
|---|---|
| اجزای اصلی: | بلبرینگ، گیربکس، موتور، مخزن تحت فشار، دنده، پمپ |
| نوع بازاریابی: | محصول جدید 2023 |
تجهیزات فرآیند غذاهای دریایی دستگاه درجه بندی میگو دستگاه مرتب سازی خودکار میگو برای پوست کندن میگو
| کلمه کلیدی:: | تجهیزات فرآیند غذاهای دریایی دستگاه درجه بندی میگو دستگاه مرتب سازی خودکار میگو برای پوست کندن میگو |
|---|---|
| ماده:: | فولاد ضد زنگ 304 |
| دقت: | بالا |
دستگاه جداکننده میگو ماشین جداکننده میگو با دقت بالا برای پردازش غذاهای دریایی
| نام: | دستگاه جداکننده میگو ماشین جداکننده میگو با دقت بالا برای پردازش غذاهای دریایی |
|---|---|
| اجزای اصلی: | بلبرینگ، گیربکس، موتور، مخزن تحت فشار، دنده، پمپ |
| نوع بازاریابی: | محصول جدید 2023 |
تجهیزات فرآوری غذاهای دریایی ماشین دسته بندی میگو ماشین دسته بندی خودکار اندازه میگو
| کلمه کلیدی:: | تجهیزات فرآوری غذاهای دریایی ماشین دسته بندی میگو ماشین دسته بندی خودکار اندازه میگو |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H):: | L6000xW4000xH2203mm |
| وزن:: | 1203 کیلوگرم |
ماشین دسته بندی اتوماتیک برای پوست قوارچ ها، شستشوی قوارچ های تازه، ماشین دسته بندی رولینگ، ماشین دسته بندی قوارچ ها
| کلمه کلیدی: | ماشین دسته بندی اتوماتیک برای پوست قوارچ ها، شستشوی قوارچ های تازه، ماشین دسته بندی رولینگ، ماشین دس |
|---|---|
| ابعاد ((L*W*H): | L6000xW5200xH2201mm |
| ظرفیت تولید: | 1500-1801 کیلوگرم |

