همه محصولات
-
دستگاه سر میگو
-
دستگاه پوست کن میگو
-
دستگاه درجه بندی میگو
-
دستگاه طبقه بندی ماهی
-
دستگاه پخت میگو
-
دستگاه برش ميگو
-
دستگاه تمیز کردن میگو
-
دستگاه پوست ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
ماشین برش ماهی
-
دستگاه گوارش ماهی
-
ماشین لباسشویی ماهی
-
دستگاه جرم گیری ماهی
-
ماشین لباسشویی سبد
-
دستگاه خیس کردن
-
دستگاه فرآوری میگو
-
ماشین فرآوری ماهی
کلید واژه ها [ 50pcs min fish cleaning gutting machine ] همخوانی داشتن 14 محصولات.
دستگاه کشش ماهی با قدرت 1.5KW با تیغه تیز
| کلمه کلیدی: | نجات ماهی کارگر ماشین برش و کشتار ماشین تمیز کردن ماهی کپور کوچک |
|---|---|
| تیغه: | تیز و بادوام |
| ثبات: | خیلی بالا |
ماشین تمیز کردن ماهی کشتن ماهی باز کردن شکم باز کردن شکم
| کلمه کلیدی: | ماشین تمیز کردن ماهی کشتن ماهی باز کردن شکم باز کردن شکم |
|---|---|
| ولتاژ:: | 380V/3P/50Hz |
| ابعاد (L*W*H):: | L2100xW650xH1304mm |
ماشين فليت ماهي اتوماتيك 380 ولت 50 هرتز
| کلمه کلیدی: | دستگاه شستشوی خودکار ماهی با ثبات بالا دستگاه تمیز کننده احشاء ماهی |
|---|---|
| ولتاژ:: | 380V/3P/50Hz |
| ابعاد (L*W*H):: | L2100xW650xH1300mm |
ماشین کشت ماهی مقاوم به پوشیدن، ماشین فیله ماهی اتوماتیک 380 ولت
| کلمه کلیدی: | تجهیزات پردازش ماهی تمام اتوماتیک دستگاه گوارش و تمیز کردن ماهی |
|---|---|
| اپراتور: | 1-2 نفر |
| ابعاد (L*W*H):: | L2100xW650xH1300mm |

